דיאטת ירקות חיים/טריים

מאת: מערכת "Diet".

 

מומלץ לא לערבב ירקות טריים בירקות מבושלים

מומלץ לא לערבב ירקות טריים בירקות מבושלים

דיאטה מסוג זה נוטה לשפר את מצבו הבריאותי של המשתתף בה כשבמהלכה משקל הגוף נוטה להתאזן הודות לתכולת השומן האפסית.

מומלץ לא לערבב במהלך הדיאטה ירקות טריים וירקות מבושלים וזאת משום שאכילת מזון מבושל מעוררת הפרשת מיצי קיבה שונים שבשילוב עם כמות גדולה של ירקות טריים גורמת לכאבי בטן ובעיות עיכול.* יש להיוועץ ברופא ותזונאי לפני ההחלטה להתחיל בדיאטה. אתר "דיאט" אינו אחראי לתופעות לוואי או נזק העלולים להתרחש כתוצאה מביצוע הדיאטה.

 

7 תגובות ל“דיאטת ירקות חיים/טריים”

 1. מאת ב:

  אני בת 17.4 1.60 ועד עכשיו הצלחתי להוריד 7 קילו ,נכון לעכשיו אני שוקלת 55 וברצוני לרדת 4 קילו נוספים.
  1)האם זה מומלץ?
  2)איך אפשר להוריד בשבועיים ארבע קילו?

 2. מאת editor:

  שלום לך גולשת יקרה,
  כל הכבוד לך על הירידה היפה!
  בנוגע למשקל הנוסף שברצונך להסיר, כמובן השאלה אם זה מומלץ תלויה במצבך הרפואי ובמבנה גופך. באופן עקרוני, לפי הנתונים שמסרת לא אמורה להיות בעיה עם המשקל הנוסף שאת מעוניינת להסיר.
  באופן כללי, עדיף לא לנקוט בדיאטות בזק, המזעזעות את הגוף, ועדיף לנקוט בדיאטה יותר מתונה וזהירה, שמבטיחה בדרך כלל תוצאות ארוכות טווח.
  על מנת להפחית משקלך, מומלץ להפחית את צריכת הקלוריות היומיות עד לכ-1200 קלוריות ביום, וביחוד את הפחמימות הלא מורכבות. מומלץ גם להרבות באכילת מזונות העשירים בסיבים תזונתיים, חלבונים וכמובן ירקות, ירקות וירקות.
  בהצלחה!

 3. מאת editor:

  שלום!
  לפי מחשבון ה – BMI באתר, המשקל שלך תקין ולפי מדדי הבריאות, תוצאה זאת מכניסה אותך לקטגוריה של משקל בריא. משמעות התוצאה היא שמשקל גופך מקטין משמעותית את הסיכוי שתסבלי מבעיות בריאות כגון: מחלות לב, סוכרת, יתר לחץ דם, סוגים מסוימים של סרטן ועוד. אם עדיין תרצי לרדת במשקל 4 קילו נוספים, תוכלי להעזר בתפריט הדיאטה הקלורי באתר: http://goo.gl/yeyj2
  ולעשות חישוב של הקלוריות היומיות. כדי להוריד קילו אחד, את צריכה לצבור מינוס של 7700 קלוריות בקירוב. סופ"ש כיף!

 4. מאת דניאל:

  שלום,אני רוצה להוריד 12 קילו ואמרו לי שבעזרת דיאטת ירקות ניתן להוריד 10 קילו בחודש..האם זה נכון??

 5. מאת editor:

  היי דניאל! אפשר להוריד משקל רב עם דיאטת ירקות, אך הדיאטה לא מיועדת לפרקי זמן ארוכים. הסיבה לכך היא שנוצרים חסרים בשומנים, וגם בחלבונים, שהגוף שלך יצטרך.. מומלץ לעשות דיאטה כזו לכמה ימים, זוהי דיאטת ניקוי, יותר מאשר דיאטת הרזיה. תוכלי להעזר דיאטה הקלורית לירידה בטוחה, מתונה ונכונה יוצר במשקל : http://goo.gl/dbw1z. בהצלחה. ספרי לנו, האם הצלחת לרדת במשקל..וכמה..

 6. מאת תאיר:

  שלום , קוראים לי תאיר ואני סובלת מהשמנת יתר .. אני בת 14 ואני שוקלת פי 2 מהמשקל הרצוי .. כל פעם שאני מתחילה דיאטה אני לא רצינית ותמיד אני עולה במשקל .. מאוד מתסכל אותי הקטע של הדיאטה אבל מתסכל אותי יותר המצב הבריאותי שלי .. אין לי סוכרת אבל אני מרגישה תמיד לחצים מוזרם בחזה וזה נותן לי הרגשה שאני חייבת לעשות עם עצמי משהו .. כל החברים שלי והמשפחה שלי מנסים לעזור לי ותומכים בי אבל אני מרגישה שאף אחד לא מבין אותי באמת .. אשמח אם אוכל לקבל כאן תפריטים שיעזרו לי ותמיכה .. תודה :)

 7. מאת editor:

  שלום תאיר,
  באתר תוכלי למצוא תפריטים שיוכלו להתאים לך, אך אני ממליצה לך להיעזר בדיאטנית, בהמשך למה שאת מספרת לגבי הלחצים בחזה.
  תוכלו לראות שיש מגוון של תפריטים המכילים כמות שונה של קלוריות. הייתי ממליצה לך לבדוק את התפריטים של 1400 ו-1600 קלוריות, אך שוב – מומלץ להיעזר בדיאטנית מקצועית.

  http://www.diet.co.il/category/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99%D7%AA/%D7%AA%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%98-%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99