האם כדאי לעשות דיאטה מהירה?:

הטיפים של הכוכבים – ג'ניפר לאב יואיט

קטגוריה ראשית > דיאטות של סלבס

מאת: מערכת Diet

אמנם ג 'ניפר לאב יואיט נראית נהדר בתמונת הביקיני על שער המגזין Shape, אבל היא מעידה על עצמה כבעלת חוסר ביטחון כמו כל אישה. "אני בחורה, אחרי הכל!" אומרת השחקנית בת ה-30. "ברוב המקרים, כן, אני שלמה ומאושרת עם הגוף שלי, אבל יש ימים שבהם אני תוהה, אוי באמת! למה זה כל כך קשה להיכנס למכנסי הג' ינס שלי?" זה הזמנים בהם אני אומרת לעצמי:

ג'ניפר לאב יואיט (צולם על ידי lukeford.net)

ג'ניפר לאב יואיט (צולם על ידי lukeford.net)

"אני נראית ככה כי ככה בדיוק אני אמורה להיראות. אם כולנו נראה אותו הדבר, יהיה משעמם." במגזין Shape היא מספרת על הדיאטה שלה והאסטרטגיה שלה להישאר מאושרת ובריאה.

הכניסי את המקרר שלך למשטר דיאטה:
ג'ניפר אומרת שהיא קונה מצרכים שמספיקים לה ליומיים-שלושה, לא יותר. במקום לעשות ערימות של אוכל "מזמין" ולא בריא, היא קונה אוכל טרי, ומעט. כמו כן היא לא מחזיקה חטיפים בבית אשר יספקו רגעי משבר שיש לה (בדר"כ בלילה). היא אומרת: אם אין, אני לא אוכל, והרי אני לא אצא מהבית ב11 בלילה ואסע למכולת כדי לקנות חטיף – עוד לא השתגעתי!"

אל תפסחי על ארוחת צהריים:
ג'ניפר אומרת שזה לא סוד שבמהלך השנים האחרונות, שחקניות צעירות הפכו להיות מקובעות על גיזרה דקיקה, מגמה שג 'ניפר מוצאת כמאד מפריעה. "הוליווד מבוססת על נשים עם חמוקיים: אליזבת טיילור, מרלין מונרו ועוד" היא אומרת. "אבל עכשיו הכל כל כך שונה. לא מזמן, הלכתי לאירוע בארוחת צהריים, ואני הייתי האדם היחיד שאכל בחדר. הבנות האחרות הסתכלו עליו כאילו לא קיבלתי את החוזר שמודיע שאסור לאכול. אבל הייתי רעבה! כל הבנות האלה פחדו שאם מישהו יראה שהן אוכלות, זה יהיה אסון. זה לא הגיוני בכלל. "

טיפ שלנו לג'ניפר: הרבי בשתיית מים - על חשיבות צריכת המים בדיאטה

נהלי עם עצמך שיחה חיובית
ג 'ניפר מתאמנת באמנות החשיבה החיובית. "כל לילה לפני השינה, אני אומרת לעצמי על עצמי 5 דברים סקסיים. כשאני עושה את זה אני נרדמת בהרגשה טובה. ובבוקר, לפני שאני יוצאת מהבית, אני מוצאת 5 דברים שאני אוהבת בעצמי. זה מחזק אותי לאורך כל היום, נותן לי אקסטרא כוח להתמודד עם משהו שמנסה להציק לי; כמו שתיית משקה פרוטאין! אני בטוחה בעצמי, גאה בעצמי ויש לי כח להילחם בכל העולם אם אצטרך"

אפרופו משקה פרוטאין – הנה עוד מידע על חשיבותם של החלבונים

אל תכנעי ללחץ חברתי
מקום אחד שלעולם לא תראו בו את ג 'ניפר הוא במקומות החמים של הוליווד עם כוכבים אחרים, "אני לא טיפוס של מסיבות", היא אומרת. "הרעיון של לעבוד כל היום ואז לדחוף את עצמי במועדון עם 150 אנשים מיוזעים ששותים ומעשנים נשמע לי כמו הרעיון הגרוע ביותר אי פעם! בסופו של יום, אני מעדיפה להסתובב לבד, עם החבר שלי [כוכב המשנה המשחק לצידה בסידרה "הלוחשת לרוחות" - ג 'יימי קנדי], או עם המשפחה שלי. "

הכניסי ניצוץ לאימון שלך

ג 'ניפר וג'יימי יוצאים כבר 7 חודשים והם עוזרים האחד לשנייה להיכנס לכושר "הוא עורר בי השראה ובזכותו שיפרתי את התזונה שלי," היא אומרת. "הוא אוכל סלט עם כל ארוחה, בתוספת המון פירות, דגים, וירקות."

טיפ מפתיע לג'ניפר ולכם - כדאי לשלב גם פחמימות מורכבות בתפריט הדיאטה היומיומי

ג 'ניפר, בתורה, גרמה לו להתאמן יותר "בקיץ האחרון היינו במונקו. בכל בוקר רצנו 40 דקות ברחובות מונטה קרלו. זה היה מדהים לראות כך את העיר. עכשיו כשאנחנו מטיילים, אנחנו מנסים לטייל ולחוות את המקומות, בריצה."

תורגם והותאם לקבל הישראלי מתוך: Shape Magazine

לא ניתן להגיב למאמר זה.