איך לשמור על הבריאות בגיל הזהב:

אוכל וספורט הם המרשם לחיים בריאים ואיכותיים

כללי > מאמרים נבחרים > קטגוריה ראשית > כושר ותנועה > פעילות גופנית למניעת מחלות

אם גם אתם מאסתם בחיים העכשוויים בהם רוב היום אתם יושבים על הכיסא אל מול המחשב או מסך הטלויזיה ולא עושים מאום, זה הזמן להכיר את החיים החדשים אותם תסגלו לעצמכם ואת השיפור המשמעותי אותו אתם יכולים להשיג בעקבות זאת. החיים בשילוב מתכונים דיאטטיים או מתכוני בריאות, בנוסף לפעילות הגופנית אותה תבצעו על בסיס קבוע, עתידים לשנות את איכות חייכם ולשפר אותה באופן קיצוני לעיתים מהקצה אל הקצה. שימו לב כי ככל שהגוף שלכם יהיה בתנועה מרובה יותר, כך ישתפרו תפקודי הלב ריאה שלכם, חילוף החומרים יהיה טוב יותר ובאופן כללי הבריאות תשתפר וגופכם יתחזק.

משלבים ספורט בחיי היום יום                                                                                                                  

FreeDigitalPhotos.net

אוכל וספורט הם המרשם לחיים בריאים ואיכותיים

רבים ורבות מאזרחי מדינת ישראל חשים כי הם אינם נמצאים במשקל הגוף בו הם היו רוצים להיות, ועל כן הם פוצחים בדיאטה המבוססת על מתכונים  כגון מתכוני בריאות ועוד, בזה הם בטוחים כי המשימה תצליח בשלמותה. האמת היא כי יכול מאוד להיות כי בסוף הדרך אכן הירידה במשקל תגיע ליעד שנקבע מראש, אך הדרך לא בטוח תהיה מושלמת. אם גם אתם מתכננים לרדת במשקל, כדאי שתקחו בחשבון פעילות ספורטיבית על בסיס יום יומי או מספר פעמים בשבוע וזאת במקביל לתזונה הבריאה בה אתם מתמקדים.

הגוף שלנו הוא המקדש

הגוף הוא המקדש של החיים הן מבחינה נפשית והן מבחינה גופנית. ככל שנשמור טוב יותר על הגוף, כך נשפר את איכות החיים באופן מהותי ומשמעותי. הגוף שלנו הוא זה שמאותת לנו על עייפות, חולי, בריאות, אנרגיה ועוד. בכדי שהחיים יראו טוב יותר, יש להקפיד הן על תזונה נכונה ובריאה והן על פעילות ספורטיבית אם לא כל יום אזי מספר פעמים בשבוע. את הפעילות הספורטיבית אתם יכולים לבצע ברחוב דהיינו באמצעות הליכות, ריצות או באמצעות המכשירים אותם מקצה העירייה באיזור מגוריכם ומאידך אתם יכולים לגשת אל מכון הכושר הקרוב לביתכם ולבצע שם את הפעילות הגופנית בעזרת מדריך או מאמן כושר.

תזונה נכונה והקשר לספורט

ככל שתקפידו לבצע פעילות גופנית במהלך השבוע ולאכול בריא במהלך השבוע, כך הגוף שלכם יוקיר לכם תודה ואתם תרגישו זאת במהלך החיים. לארוחות מזינות המוכנות בהתאם ומתוך מתכוני בריאות יש תרומה לספורט בדיוק כפי שלספורט יש תרומה לאיכות החיים.  נסו לחשוב על עצמיכם רצים אחרי שאכלתם פחמימות פעילות האם הריצה שלכם יכולה להיות קלה ונעימה? סביר להניח שלא. עכשיו חשבו על עצמכם רצים לאחר שמלאתם את הבטן בסלטים מענגים ומשביעים, האם הריצה תהיה נעימה יותר? בהחלט כן. מאידך לאחר הריצה עליכם באמצעות מזון מדוייק להשלים את החוסרים אותם איבד הגוף במהלך הפעילות הגופנית אותה בצעתם. הקפידו להעזר במתכוני בריאות המסייעים לכם לשמור על הגוף גם במהלך הפעילות הספורטיבית ונחשבים מתכונים דיאטטים מוצלחים.

 

לא ניתן להגיב למאמר זה.