הדיאטה של אודטה – מי עוד רוצה להשיל 13 קילו?

כללי > מאמרים נבחרים > קטגוריה ראשית > סוגי דיאטות

הבעיה של ירידה במשקל היא בעיצומה בימים אלה. האביב בא ונגמר, הקיץ בפתח. הגוף שלך מוצג לראווה. האם תאהבי את עצמך או לא כשתסתכלי במראה? האם שוב תשמעי הערות מודאגות של הקרובים?

כל אישה שיש לה מעל 5 קילו להוריד בוודאות אומרת לעצמה: "אני צריכה להתחיל דיאטה". אבל ממש לא כל אחת עושה זאת. למה?

כי ברגע שאת אומרת דיאטה, מיד עולים הזיכרונות הלא נעימים:

   • רעב נוגס יום אחרי יום
   • מראה של מאכלים אהובים שאי אפשר לגעת בהם חודשים
   • תסכול בלהישקל ולראות שלא ירדת כלל אחרי כל הסבל
   • אם גם פעלת לפי המלצות של מאמני כושר ודיאטניות – אז בטח גם עשית ספורט, האם אהבת זאת?
   • והכי גרוע – הוודאות העצובה שאחרי שהפסקת את הדיאטה וספורט – המשקל חזר כולו ואפילו עוד יותר.

  אז מה, דיאטות לא עובדות? או שדיאטה זה לא בשבילך?

אני ממש מכירה את כל התחושות וההתלבטויות האלה. אני זוכרת את תסכול שללא להיכנס לבגדים שאהבתי וכבר לא מתאימים לי.הלכתי לחדר כושר 3 פעמים ביום ועשיתי דיאטות מכאן עד הודעה חדשה. אבל לא הצלחתי אף פעם להוריד יותר מ 5-7 קילו והכי חשוב – לשמור על התוצאה לאורך זמן.

וכל הזמן הזה גם למדתי אודות הפעילות של הגוף והסיבות הפיסיולוגיות להשמנה ועלייה במשקל. המסקנה הייתה חד משמעית - הבעיה היא לא אכילה מוגזמת ולא חוסר בפעילות ספורטיבית. הרי את בטח גם מכירה אנשים שאוכלים כמו פילים ולא עולים במשקל? שאלת את עצמך מה מהבדיל ביניכם?

את בטח כבר יודעת את התשובה, נכון? חילוף חומרים! אם הוא מהיר מספיק – אוכלים ולא עולים במשקל. אם הוא מתחיל להאט – המשקל בא וגדל. את בטח זוכרת איך אכלת כשהיית בשנות העשרים שלך. בטח ובטח יכולת לאכול הרבה יותר מהיום ועדיין לא לעלות במשקל. אז מה נשתנה?

חילוף החומרים האט! הגוף כבר לא מסוגל לעכל את האוכל שאת אוכלת. חלק מהמרכיבים הוא לא מאבד כלל ומיד שם בצד במאגרים של שומן נעול. והבעיה היא שמסתבר כי דיאטות רגילות וספורט לא עוזרות בתיקון חילוף החומרים. אומרים שספורט מזרז אותו. אולי קצת אבל לא מספיק כדי לרזות מהר ולשמור על התוצאות.

ואז יום אחד ראיתי חברה שרזתה בטירוף ומהר. שאלתי אותה "איך?" קיבלתי תשובה - דיאטת hcg. זה היה נשמע מעניין. "אבל מה זה hcg?", שאלתי אותה. "זה הורמון של אישה בהריון" – היא ענתה לי. "מה? הורמון! אני לא לוקחת שום הורמון" – מיד צעקתי אני. "תירגעי. אולי פעם היו לוקחים הורמון. עכשיו בארץ הדיאטה היא עם ספריי אצות ים ללא שום הורמון. הוא מאושר גם על ידי משרד הבריאות" – הרגיעה אותי חברה.

אז ביררתי יותר ו… עשיתי את הדיאטה. תתארי לעצמך - 40 יום והייתי 12 קילו פחות עם גוף שבכיף נכנס לבגדים שכבר לא קיוויתי לראות עליי. הייתי בעננים?

 

האם המשקל חזר – את שואלת? לא! משתי סיבות:

א. חילוף החומרים מתאזן בזמן הדיאטה ואני העדה לכך.

ב. קיבלתי המלצות פשוטות איך לשמור על המשקל החדש על ידי תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית מתונה ביותר, כמו הליכה ברגל.

זהו! זה מספיק כדי להישאר רזה וחטובה עם 8 עד 15 קג פחות וגוף של צעירה בת 18. ועם חיוך גדול על השפתיים כאשר אני מקבלת את מחמאות הקרובים ומבטים מקנאים של החברות.

האם מעניין אותך לגלות את הסוד של דיאטה hcg? תראי, חבל על כל רגע. בואי תיכנסי לדף של מהתוכנית של אודטה – דיאטה ספריי אצות ים ותראי בעצמך!

לא ניתן להגיב למאמר זה.