לאכול נכון ולרקוד! מדונה

קטגוריה ראשית > דיאטות של סלבס

מאת: מערכת Diet

מה לא אמרו עליה? כוכבת על, זמרת, שחקנית קולנוע, קבליסטית, שומרת שבת, אמא, סמל סקס ואירוטיקה, חיית הופעות, משנה פניה כזיקית. כן, זוהי לא אחרת מאשר מדונה.

madona1ראשי

מדונה חייה את הדיאטה מיקרוביוטית

ואכן זה כך, אם תסתכלו על הקריירה הארוכה של מדונה, תוכלו לראות אותה בשלל גוונים ודמויות. יום אחד היא תיכוניסטית יפייפיה שמצטלמת בבגדים יפים וחולמת על אהבה (בקליפ "אבא, אל תטיף"), ביום אחר היא מרלין מונרו, בלונדנית ונחשקת (בקליפ "נערה חומרנית"), פעם אחרת חשפנית בסטריפ שוו (פתח את ליבך), בקליפ שחור לבן היא הינדית עם קעקועי חינה על הידיים ווואוו.. קצר הדף מלתאר כמה דמויות הן בעצם רק מדונה אחת.

מדונה תמיד רצתה וניסתה להיות שחקנית קולנוע. היא לא קיבלה פירגון מאנשי תעשיית הסרטים, היא לא השתתפה בסרטים שוברי קופות. בקיצור, לא הלך לה מי יודע מה. זה מצחיק כי בעיניי היא משחקת את המשחק החשוב ביותר. היא מחליפה תלבושות, היא מחליפה פרצופים. מדונה – היא היא ה – שחקנית של החיים.

ואולי התמונה שהכי מייצגת את מדונה בעיני היא לראות אותה כקאובויאית, דוהרת וחוצה את המרחבים.

מדונה, איך את עושה את זה?
מדונה חיה את הדיאטה המקרוביוטית. כמו רבים מכוכבי הוליווד שאימצו גישה בריאה זו לחיים. הדיאטה המקרוביוטית אינה רק דיאטה, אלא פילוסופיית חיים שלמה. המקרוביוטיקה או התורה הזן – מאקרוביוטית מטיפה לשלום ואחווה כלל עולמיים ולחזרה לטבע, הרבה לפני העידן המודרני.

לפי דיאטה זו האדם הוא נגזרת של מה שהוא אוכל ולכן התזונה משפיעה על בריאותו הגופנית, הנפשית והמחשבה הבהירה.
התזונה המקרוביוטית מתבססת על דגנים (אורז מלא, שיפון, שיבולת שועל, חיטה מלאה) ועל קטניות (עדשים, חומוס, שעועית מסוגים שונים). תוסיפו ירקות, פירות, קצת דגים, טופו ויוגורט ותקבלו מתכון לאריכות ימים.
המאקרוביוטים מאמינים שצורת האכילה לא חשובה פחות מהאוכל עצמו ויש לאכול בשלווה, בתשומת לב ולאט לאט.

המזון שנכנס לפה צריך להיות נקי מחומרי הדברה וסוגי המזונות המומלצים תלויים בעונות השנה, האקלים ובהיצע בשוק.

תפריט דיאטה יומי לדיאטה המקרוביוטית.

לסיכום:
הדיאטה המקרוביוטית מביאה אלינו את פילוסופיית האכילה של המזרח הרחוק, ודוגלת באכילת מזונות מזינים כמו: דגנים מלאים, ירקות טריים, דגים וטופו.

במקרה של מדונה, תוסיפו לכך את אימוני הכושר, הריקודים ,השמחה הטבעית הטמונה בה, היצירתיות והאהבה למקצוע בו בחרה ותקבלו פצצת אנרגיה.


הידד למלכה!

לא ניתן להגיב למאמר זה.