טיפים לשמור על הגזרה כשנופשים בחו"ל:

זהירות!!! כיצד לזהות דיאטת טרנד חדשה?

כללי > מאמרים נבחרים

כל יום יוצאת לשוק "דיאטה חדשה", דיאטה שמבטיחה לנו שהיא היא הפתרון לבעיית המשקל העודף! כל כך הרבה סוגים של דיאטות, הבטחות..והאבסורד הוא שכל דיאטה סותרת את האחרת! הנה כמה דרכים לזהות דיאטת טרנד חדשה.

אתם לא מפסיקים לשמוע על "דיאטת הפלא" הזו בעיקר דרך פרסום מסחרי- פרטי- עיתונות, רדיו, טלויזיה.

יש אישורים והמלצות של איש מקצוע רפואי כלשהו הדיאטה מבטיחה להמיס שומן מהר, ממש תוך כדי שינה!

הדיאטה מדגישה שבגלל שהמוצר שלה עובד כמו קסם,  תוכלו לרדת במשקל שלכם מבלי לעשות שום שינוי בשגרת החיים שלכם,  בלי שום שינוי בהרגלי האכילה שלכם, בלי שגרת פעילות גופנית.. כל מה שצריך זה פשוט לקנות את המוצר ולצרוך אותו ואתם  יורדים במשקל!!

הדיאטה מבטיחה ירידה של יותר מ-3 ק"ג בשבוע

ההצלחה תלויה בזה שלא תפסיקו לצרוך את המוצר

מודגש כי הדיאטה מבוססת על "מחקר שנתגלה לאחרונה" אבל לא אומר לכם איפה אתם יכולים למצוא את המידע ולחקור בעצמכם (תמיד שווה לבדוק ולחקור. רוב הטענות הבריאותיות ממחקרים כאלו הן חצאי אמיתות ושקרים קטנים.

לדיאטה מצורף תפריט כללי הנע בין 500-1200 קלוריות ו/א רשימת מזונות ושילובי מזון אסורים להצלחת הדיאטה מבלי להתחשב בהרגלי האכילה שלכם. (תאמינו לי, אם תאכלו את כמות הקלוריות הזו תרדו במשקל מבלי לרכוש את המוצר. אבל הגוף שלכם יהיה במצב של רעב תמידי ולאורך זמן ייגרם לו נזק בלתי הפיך)

אם זה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי- זו כנראה  עוד דיאטה טרנדית חדשה!!

אם כן, לכל מי שמנסה לרדת במשקל- לצערי עדיין לא נמצאה נוסחת הפלא. דיאטות אינן עובדות! הן רק מנציחות את ההתעסקות עם האוכל ומשאירות אותנו במעין מעגל קסמים  של עליה במשקל- דיכאון-הרזיה-שוב עלייה +כמה קילוגרמים נוספים. מי שרוצה להגיע למשקל יציב וקבוע חייב לסגל לעצמו אורח חיים קבוע! הדיאטות הכי עדכניות היום מלמדות כיצד לעשות זאת. אורח חיים קבוע, תזונה בריאה ושינוי הרגלי אכילה הם המפתח האמיתי למשקל קבוע לאורך זמן. דיאטות טרנדיות או דיאטות המבטיחות ירידה מהירה במשקל מסכנות את הגוף ועלולות לגרום לנזק בלתי הפיך! אם אתם מעוניינים לעשות שינוי, התחילו לחפש לכם תוכנית שתתאים לצרכים שלכם ושתבטיח לכם ירידה הדרגתית ומבוקרת עם שינויי הרגלי אכילה ולא אחת כזו שמבטיחה את כל מה שצוין לעיל. בהצלחה!

לא ניתן להגיב למאמר זה.