דיאטה של אהבה

כללי > מאמרים נבחרים

מאת: ענת לובלינסקי – אימון דיאטה אישי

חג האהבה נחגג השבוע. רבים מאיתנו חוגגים עם בני זוגם את האהבה שלהם אחד לשני. יש המון דרכים להביע את אהבתנו לבן זוגנו לא רק בחג האהבה אלא בכלל, להביא פרחים, לקנות מתנה נחמדה, להגיד לו מדי פעם שאוהבים, לכבד, לפנק ובעיקר להיות שם אחד בשביל השני. לא תמיד אנחנו יודעים לתת את אותה האהבה שיש לנו לבן זוגנו או למשפחתנו גם לעצמנו והשנה לכבוד החג החלטתי להזמין כל אחד ואחת מכם לחגוג גם את האהבה שלכם לעצמכם!

הרבה אנשים שמגיעים אלי לעשות דיאטה ורוצים לרדת במשקל מציינים בפניי שהם לא אוהבים את הגוף שלהם, הם כועסים על עצמם שהגיעו למצב הזה, לא מסוגלים להסתכל על עצמם במראה ובעיקר מפתחים רגשות של שנאה וחוסר הערכה כלפי מי שהם. זו הסיבה שבגללה הם רוצים להרזות, אך זו גם הסיבה העיקרית שבגללה הם לא מצליחים. בתת מודע שלהם הם מרגישים שהם צריכים להעניש את עצמם על המצב שאליו הגיעו, הרי אם הם הביאו את עצמם למצב כזה של השמנה, לא מגיע להם שיהיה להם טוב. וכך בעצם הם נכנסים למעגל שמאוד קשה לצאת ממנו, מעגל שבו רגשות שליליים גורמים לאכילה שמביאה לכעס ולהענשה וחוזר חלילה.

אין הזדמנות טובה מזו של חג האהבה להתחיל ולפתח רגשות של אהבה והערכה לעצמכם ומתוך הרגשות האלו להתחיל ולהשקיע בעצמכם ולעשות עבורכם דברים טובים כמו להרזות ולאכול בריא. כל עוד אתם לא תאהבו את עצמכם ותחשבו שלא מגיע לכם, לא תצליחו להרזות.

הצלחה בדיאטה תבוא רק מתוך מקום של קבלה עצמית והבנה שאתם חושבים שמגיע לכם לחיות חיים טובים ולהגשים את החלום שלכם להיות רזים.

אז איך עושים את זה אתם בטח שואלים,

אני מזמינה אתכם השנה לחגוג את חג האהבה דבר ראשון עם עצמכם. תכתבו לעצמכם מכתב אהבה שבו תפרטו למה מגיע לכם שתאהבו את עצמכם ואיך אתם הולכים להשקיע בעצמכם בשנה הקרובה, תקנו לעצמכם משהו יפה, תפרגנו לעצמכם ביום פינוק, תבלו עם חברים וחברות, תלכו לעשות מסאג' או כל דבר אחר שעושה לכם טוב! תאמינו שמתוך האהבה שלכם תוכלו לגדול ולצמוח למקומות שרק חלמתם עליהם בעבר.

והכי חשוב, תזכרו שאהבה זה משהו שצריך לתחזק ולשמר כל הזמן ולכן זה לא מספיק לאהוב רק בחג האהבה אלא צריך להשקיע כל הזמן ממש כמו שהייתם מצפים מבן זוגכם. אז אל תשכחו להגיד לעצמכם מילה טובה מדי פעם, לפרגן לעצמכם במשהו שאתם אוהבים ולקבל את עצמכם כמו שאתם באהבה והערכה. חג אהבה שמח!!!!

 

 

לא ניתן להגיב למאמר זה.