דיאטת דר סימונס – מרגישה מבולבלת? התשובות כאן

כללי > מאמרים נבחרים > קונים בריא > ערכות וכמוסות להרזיה

מאת : ענת שטרן

בימים אלה אני מקבלת הרבה שיחות טלפון מנשים שמחפשות מידע אמין לגבי דיאטת hcg. נשים מתקשרות ואומרות לי שמרוב הנתונים הן מרגישות מבולבלות. האם זה קורה גם לך?

אם כן, אני רוצה במאמר הזה לתת רשימה של 5 השאלות המבלבלות ביותר והתשובות הפשוטות.

אחרי שהנשים שאני מדברת איתן שומעות את התשובות שלי, הן מודות לי ואומרות שסוף סוף רואות מה, כמה ולמה.

שאלה מספר 1 – שמעתי שמשרד הבריאות אסר את הדיאטה!

בואי נעשה סדר: משרד הבריאות אסר לייבא, לשווק ולמכור הורמון אנושי! אנחנולא מייבאים, לא משווקים ולא מוכרים שום דבר שמכיל הורמון בשום צורה שהיא.

שאלה מספר 2 – מה זה אומר הדיאטה המקורית?

בואי נעשה סדר: דר' סימונס, רופא בריטי, חקר ופיתח שיטה לפתרון בעיית השמנת יתר ומשקל עודף. הוא השקיע בכך מעל 40 שנה של עבודת מחקר ובדיקות קליניות.

התהליך שהוא פיתח מורכב משני דברים עיקריים:

• HCG – הורמון אנושי (כן, כן, במקור הוא נתן זריקות של הורמון אנושי)

• דיאטה של 500 קלוריות שמורכבת מרשימת מזונות מאוד מדויקים.

הפיתוח המדהים של טבעון ביוטק - הוא תוסף תזונה שמורכב מאצות ים בלבד! שמסתבר שיש להן פעילות HCG מבחינת הגוף!

מה שבאמת מקורי בכל הסיפור הזה - זאת הדיאטה של 500 קלוריות. הדיאטה הזאת מבטיחה ירידה של 200 עד 500 גרם כל יום אצל כל אחד ואחת – ב- 100% מהמקרים!

זה אומר שמי שמשנה את המספר הזה בכל צורה: 800-1000 קלוריות ,שילוב עם דיאטות אחרות, שילוב עם תוספים אחרים - מוכר דיאטה שאינה הדיאטה המקורית של דר' סימונס.

חשוב: אנחנו לא טוענים שדיאטות אחרות לא עובדות. אנחנו כן טוענים שמאחוריהן לא עומד מחקר של 40 שנה וניסיון של קרוב ל 70 שנה של יישום התהליך המקורי.

את תבחרי לעצמך אם את רוצה להיקלע למצב שאין לו פתרון רק בגלל שמישהו החליט לשנות את ההנחיות המדויקות והמלאות של דר' סימונס.

אני רוצה שתצליחי ולכן במדריך של הדיאטה שנכתב על ידי אואנה לייבוביץ ושמכיל את התרגום של המחקר המקורי בתור רפרנס חשוב, יש תשובות לכל שאלה ומקרה שאת עלולה להיתקל בהם. ויש פתרונות – תמיד יש פתרונות בדוקים שעובדים.

שאלה מספר 3 – למה לא מספיק לקנות רק תרסיס?

בואי נעשה סדר: החומר בשם HCG נוצר, למשל, בגוף של אישה בהיריון – כך הוא נתגלה במקור. האם שמעת הרבה על נשים בהיריון שירדו במשקל? או שלהיפך, שמעת סיפורי זוועה על נשים שעלו איזה 20 קילו במהלך ההיריון שלהן?

פעילות HCG הינה שחרור של שומנים רעים בגוף ושימוש בהן בתור מזון. אם לא משלבים זאת עם דיאטה דלת קלוריות מדויקת – את עלולה לעלות במשקל במקום לרדת!!!

בתי מרקחת ודילרים שמוכרים תרסיס hCG לא מספרים לך זאת ואני מוצפת בבקשות לתת תמיכה ולענות על שאלות של "למה אני לא יורדת? למה עליתי במשקל? מה אני עושה אם…"

אם תקני תרסיס בלבד – אל תצפי לתמיכה או תשובות ובטח שלא לפתרונות!

אם קראת באינטרנט הרבה סיפורים של נשים שלא הלך להן עם דיאטת hcg – את יכולה להיות בטוחה – הן קנו תרסיס בלבד בבית מרקחת או חנות טבע או שהן הלכו על איזה דיל שמספק תרסיס עם 5 דפים של הסבר ותפריט. ואם משהו משתבש? את לבד!!!

בואי לקבל את כל התשובות המלאות לגבי דיאטה hcg וכמובן גם לקרוא מה אנשים אחרים כותבים על התמיכה שם מקבלים מאיתנו - דיאטת דר סימונס המקורית – פורום תמיכה.

 

2 תגובות ל“דיאטת דר סימונס – מרגישה מבולבלת? התשובות כאן”

  1. מאת שושי:

    אני רוצה לדעת אם זה טיפות או ספריי והאם ניתן לקנות רק את זה בלבד היות ויש לי את הספרים והמתכונים מחברה וכמה זה יעלה לי תודה

  2. מאת admin:

    שלום שושי
    את כל התשובות לשאלות הללו ניתן למצוא באתר הראשי של הדיאטה http://www.dietathcg.co.il/
    בהצלחה