מאמן כושר אישי

קטגוריה ראשית > כושר ותנועה > כושר בבית > קטגוריה ראשית > כושר ותנועה > מאמרים נבחרים > קטגוריה ראשית > כושר ותנועה > פעילות גופנית מחוץ לבית

גם אם אתם מתאמנים בקביעות, מבקרים בחדר הכושר לעתים קרובות, מקפידים על תזונה מאוזנת, מעדיפים שימוש במדרגות על פני מעליות, ונראים טוב למדי, שכירת שירותיו של מאמן כושר אישי הינה צעד מומלץ ביותר עבורכם. מדוע? כל התשובות בכתבה שלפניכם!

דנה רובין

מאמן אישי לכל אחד  

 Image courtesy of stockimages at FreeDigitalPhotos.net

Image courtesy of stockimages at FreeDigitalPhotos.net
אם הגעתם, מבחינתכם, למראה המושלם, ולא נותר לכם כל מקום לשיפור, אינכם זקוקים למאמן כושר אישי. בהנחה שמרביתכם אינכם חשים כי המראה הנוכחי שלכם הינו המראה האופטימלי אליו תוכלו לשאוף, הרי שמאמן כושר אישי עתיד להיות האדם הנכון במקום הנכון. אם גם אתם חווים ירידה במשקל, אך עדיין לא מצליחים להיפטר מהבטן, אם תכנית הכושר שלכם מתבססת על חיקוי המתאמנים היותר חטובים בחדר הכושר, אם הירידה במשקלכם נעצרה למרות שאתם ממשיכים להתאמן בקביעות, ואם אינכם מצליחים להגשים את המטרות שהצבתם לעצמכם, פרגנו לעצמכם את הפינוק של מאמן כושר אישי שימקסם את תוצאות המאמצים שלכם. שימו לב! שכירת מאמן כושר אישי איננה הודאה בכישלון אישי. להיפך! שכירת שירותיו של מאמן אישי מעידה על רצינות, על הצבת מטרות כושר משמעותיות ועל הערכה עצמית רבה לזמן המוקדש לאימונים. כשם שלא הייתם חושבים לבנות בית בכוחות עצמכם, מבלי להיעזר בשירותיהם של אנשי המקצוע המתאימים שיסייעו לכם בשלבי התכנון והביצוע, הרי שאין סיבה שתרשו לעצמכם לטפל בבניין הגוף, המכונה המורכבת בתבל, ללא השגחה מתאימה. לשם בנייה נכונה של גוף בריא בעל חזות חיצונית מחמיאה, יש להיעזר באנשי מקצוע הן בשלב התכנון, לשם בניית תכנית כושר מותאמת אישית, והן בשלב הביצועי, כשמאמן הכושר מפקח מקרוב על תוצאות התכנית ומשדרג אותה בהתאם לנתונים הדינמיים בשטח.

מהו תפקידו של מאמן הכושר האישי?

תפקידו המוצהר של מאמן הכושר האישי הוא הגשת סיוע מקצועי לצורך הגשמת מטרות הכושר של המתאמנים. תחילה, מאמן הכושר האישי ישרטט תכנית עבודה מותאמת אישית, המבוססת על ניתוח נכון של המפה הבריאותית של הלקוח. לשם כך, מאמן הכושר יערוך היכרות מקרוב עם ההיסטוריה הבריאותית של הפציינט, ואף יתאם עמדות עם הרופא המטפל בו, במקרה הצורך. לאחר מכן, מאמן הכושר האישי יהיה קשוב לחלומותיו של המתאמן ויסייע לו בהגדרת מטרות הכושר שלו, כמו ירידה במשקל, התמקדות באזור בעייתי, ועוד. מאמן הכושר האישי מחזיק בידע מקצועי רחב היקף, המאפשר לכם להציב מטרות כושר ריאליות ולהשיגן באמצעות האסטרטגיות הנכונות. וזאת, תוך מתן תמיכה לאורך התהליך וליווי אישי עד שתיהנו לראות את עצמכם במראה… מאמן הכושר האישי יסייע לכם בשיפור רמת הכושר שלכם, תוך פיקוח מתמיד על רמת ההתקדמות בשטח וכוונון תמידי של משטר האימונים שהתווה לכם. מעבר לכך, מאמן הכושר האישי יסייע לכם בהשגת משקל תקין ובשמירה עליו, תוך הדרכה מתאימה בנושא התזונה.

Vshape  - מאמן כושר אישי

לא ניתן להגיב למאמר זה.